Колледжішілік пән олимпиадасы

«Орта-Азиялық медициналық колледжі»

 

Колледжішілік пәндік олимпиадаға қатысқан студенттердің нәтижелері

2021-2022 оқу жылы

         Аты – жөні

Тобы

       Пәні

1 тур

(теор)

2 тур

(тәж)

Жалпы

(нәтиже)

1

Бахутова Аида

ФЛК 02-20

Жалпы патология

49

20

69 (1-орын)

2

Хатамов Рахимжон

ФЛК 21-21

Жалпы патология

46

22

68(2-орын)

3

Абдукадиров Жасурбек

ФЛК 21-21

Жалпы патология

38

24

62(3-орын)

4

Шавкатов Агабей

ФЛК 21-21

Жалпы патология

31

16

47

5

Абдукадирова Зейнеп

МБК 01-19

Паллиативті көмек

36

17

53(2-орын)

6

Сайдикрамова Хадича

МБК 02-19

Паллиативті көмек

45

22

67(1-орын)

7

Ризаметова Наргиза

ФЛК 02-19

Паллиативті көмек

26

26

52(3-орын)

8

Тургумбай Дильфуза

МБК 01-19

Педиатрия

34

27

61(1-орын)

9

Сайрамбаева Зиеда

МБК 21-20

Педиатрия

25

20

45(2-орын)

10

Хамутжанов Давлатбек

ФЛК 01-18

Шұғыл көмек

45

15

60(2-орын)

11

Пайзахметов Сардор

ФЛК 01-18

Шұғыл көмек

42

19

61(1-орын)

12

Казакбаева Мухлиса

ФЛК 01-18

Шұғыл көмек

37

20

57(3-орын)

13

Миртажиева Диана

МБК 01-20

Мейіргер ісі негіздері

28

17

45

14

Муратханова  Оқила

МБК 01-20

Мейіргер ісі негіздері

26

 

17

43

15

Низамханова Доно

МБК 01-20

Мейіргер ісі негіздері

25

20

45

16

Низамиддинова Одина

МБК 01-20

Мейіргер ісі негіздері

27

19

46

17

Балтабаева Насиба

МБК 02-20

Мейіргер ісі негіздері

30

18

48

18

Ирисматова Дана

МБК 2-20

Мейіргер ісі негіздері

31

18

49

19

Мирахмадова Гулинаво

МБК 02-20

Мейіргер ісі негіздері

35

22

57(1-орын)

20

Мирахмадова Шахрибону

МБК 02-20

Мейіргер ісі негіздері

34

21

55(2-орын)

21

Хубиева Динара

МБК 02-20

Мейіргер ісі негіздері

27

23

50(3-орын)

22

Махаматкулова Зилола

МБК 02-20

Мейіргер ісі негіздері

28

16

44

23

Мирсаатова Сарвиноз

АКУ 21-21

Мейіргер ісі негіздері

25

21

46

24

Ахмедова Зарина

ФЛК 22-21

Мейіргер ісі негіздері

 

28

 

17

45

25

Базарбаев Мамуржон

ФМК 21-20

Дәрілік түрлер технологиясы

26

-

 

26

Курванбаев Жасур

ФМК 21-20

Дәрілік түрлер технологиясы

40

2

42

27

Абдиганиева Зухра

ФМК 21-20

Дәрілік түрлер технологиясы

40

21

61(1-орын)

28

Нуриллаев Зиядулла

ФЛК 01-21

Ағылшын тілі

27

8

35

29

Ашурматова Лола

МБК 01-21

Ағылшын тілі

27

6

33

30

Базартаева Комила

МБК 02-21

Ағылшын тілі

26

8

34

31

Мамарахимова Ирода

МБК 03-21

Ағылшын тілі

26

10

36

32

Махаматова Севинч

МБК 02-21

Биология

35

4

39(2-орын)

33

Хайитматова Луиза

МБК 02-21

Биология

30

10

40(1-орын)

34

Мирахматова Мадина

МБК 02-21

Биология

31

-

 

35

Абдувахобова Феруза

МБК 03-21

Биология

28

2

30

36

Гафуров Тохир

ФЛК 21-21

Психология

27

8

35(2-орын)

37

Сайдалиева Ойдин

ФЛК 02-20

Психология

44

9

56(1-орын)

38

Тажибаева Лола

МБК 21-21

Психология

27

6

33(3-орын)

 

 

 

Әдіскер:             Кадирова Х